Directie

Management

Joeri
Adams
Clustermanager Ambulante diensten

tel: 012 39 04 75
joeri.adams@intesa.be

Vital
Maesen
Clustermanager ‘De Herkvallei’

tel: 012 24 21 80
vital.maesen@intesa.be

Sigrid
Moreaux
Clustermanager regio Borgloon

tel: 012 39 04 60
sigrid.moreaux@intesa.be

Ann
Putzeys
Clustermanager regio Hasselt

tel: 011 28 61 10
ann.putzeys@intesa.be

Ben
Thijs
Adjunct-clustermanager regio Hasselt

tel: 011 28 61 10
ben.thijs@intesa.be

Dirk
Vrachten
Coördinator Technische dienst

tel: 012 39 04 60
dirk.vrachten@intesa.be

Algemeen directeur
Tuybens
Dieter
Directeur Zorg
Menten
Anne
Stafmedewerker Algemeen Beleid
Van Holzaet
Wendy
Stafmedewerker zorg
Stevens
Sarah